EN IYI TARAFı OKEY

En iyi Tarafı okey

En iyi Tarafı okey

Blog Article

Oyunu eşli olarak oynarken klasik oyununun kuralları meri oluyor. Eşiniz yahut siz açmış olduğunızda oyunu bot oyunculara karşı kazanmış oluyorsunuz.

Oyuna yeni mebdelayanlar veya sitenin kurallarını tam olarak bilmeyenlerin oynamalarını sağlayan ve bununla bile siteyi tanılamamalarına okazyon veren mektep çocuğu odaları bulunmaktadır.

İnsanların bir taraftan eğlenebilecekleri bir yandan da eşli olarak okey oyna yapabilecekleri külah sitesi olarak iş veriyoruz.

Kip bir alt yapı hizmeti mevcut web sitemiz. Her an ulaşılabilir müşteri temsilcileri ve amelî kullanıma mevla kent olma özelliği ile aranan her oyunun kolaylıkla bulunabildiği bir kent özelliğindedir. Yeni Okey Oyunu Odaları Listesi

Her bir elde farklı bir erkek taşları dağıtır. Sahne yuvarlak sistemde gün ile ve muayyen bir düzende ilerlemek zorundadır.

Web sitemiz sayesinde online olarak her vakitte ister evde, ister okulda, işte yeni tanışacağın insanlarla çanak okey plus oynayabilirsin.

Oyunlarımız üzere farazi vakıf birimleri kabil oyunlarımızda kullanılacak ürün yahut hizmetleri bâtınerebilir. Hayalî para ve farazi malları bizlerden çın nakit ile satın keşfet alabilirsiniz.

Pek çok sahne sitesi, bu imkânı size vermez. Kullanıcı adını değişmek istemeniz durumunda hesabınızı sıfırlamanız gerekir; bu durumda skorlarınızı da sıfırlamış olursunuz.

Oyuna başlama çabucak anlaşılmaz gelen taşlarınızı soldaki menü üzerinden sırala komutuna basarak kolayca hizaya getirebilir ve böylece devir kazanabilirsiniz. Siyah, yeşil, mavi ve kırmızı renk taşlardan oluşan setler ile yapmanız gereken elinizdeki tüm taşları hile kuralları çerçevesinde bir araya gelmek ve elinizi harisarak puan kazanmaktır.

Rüfekaınızla bu arada oynama imkanının olması da öteki okey oyunlarına gereğince tehlikeli bir pozitif yanların göstergesidir.

İşinizi külliyen şansa bırakarak okey oyna yapılmamalı, kuralları bilmeli ve buna bakarak ihraz şansınızı pozitifrmalkaloriız.

Pekâlâ ne taş sahtedir ve nite bileceksiniz? Gösterge taşının 1 üst numaraı joker yerine geçmektedir. Misal mavi 3 göstergemiz ise mavi 4 okey taşıdır. Oyunda beyaz taş joker kabil kullanılır. Kısaca istediğiniz her taşın yönına koyabilirsiniz.

çok okşayıcı düzen hep yeniyorum beğenmeyenler ve yapamayanlar oynamasın ve abuk subuk mesajlar yazmasın bireyım rica ediyorum lütfen

bitince taşı okeyın (joker) üstüne koyuyoruz zaten bitince hani taş sözıyor evet ona edisyonnca doğrusu okey parlıyor oraya koyucaz

okey net

Report this page